8 maja 2017

Instruktorzy

Nasz zespół to przede wszystkim tancerze, ale wiemy, że bez naszych instruktorów nie zaszlibyśmy tak daleko. Dlatego jesteśmy im niezmiernie wdzięczni za poświęcony czas.


Honorata Łukaszewska

honorataChoreoterapeuta, psycholog, instruktor tańców.. Pracuje terapeutycznie z różnymi grupami, propaguje integralne spojrzenie na człowieka w ramach światopoglądu chrześcijańskiego. Zajmuje się urzeczywistnieniem inkluzji osób z niepełnosprawnością intelektualną w społeczeństwie.

Pasjonatka tańca i pracy z ciałem, zwłaszcza flamenco, latino, orient, afro i wszelkich tańców etnicznych oraz taichi. Uwielbia teatr tańca, wędrówki, spływy kajakowe i wypady rowerowe.

Łukasz Gnioch

łukasz gniochPedagog, politolog, ekonomista społeczny, instruktor teatralny. Pasjonat teatru i pracy ze słowem (recytacja). Wieloletni kierownik artystyczny czterech grup teatralnych. Laureat licznych przeglądów teatralnych i recytatorskich. Od 8 lat pracuje terapeutycznie z młodzieżą i osobami starszymi z różnymi dysfunkcjami.

Ostatnie lata zajmował się treningami teatroterapeutycznymi dla terapeutów, pedagogów, psychologów oraz nauczycieli na terenie całej Polski.